Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Пропустити відео

Переглянути відео

Про нас

«Морозиво № 1» —
це не лише рекламний
слоган, а й мета
існування компанії.

Акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь» — лідер серед українських виробників морозива. «Морозиво № 1» — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії. Саме тому продукція підприємства не тільки задовольняє потреби, а й перевищує сподівання споживачів. Навіть найвибагливіші з них можуть знайти для себе свій смак в асортименті продукції. На підприємстві працює команда висококваліфікованих менеджерів вищої ланки, які мають профільну освіту та великий досвід роботи.

Зважена стратегія, надійна команда та високий рівень менеджменту дозволяють компанії досягати значних результатів. Традиційне прагнення компанії «Рудь» до високих стандартів забезпечило підприємству розробку, впровадження та сертифікацію систем екологічного менеджменту, якості та харчової безпеки. Освоєні працівниками підприємства сучасні методи управління, що покладені в основу цих міжнародних стандартів, дозволяють планомірно працювати над вдосконаленням діяльності компанії, що в кінцевому підсумку веде до підвищення конкурентоспроможності підприємства.

звання та нагороди

Володар сертифіката EFQM
«Визнання досконалості
в Європі» 2004 р.

Переможець 9-го Українського
національного конкурсу якості
в номінації «Великі підприємства»

Лауреат 8-го Українського
національного конкурсу якості
в номінації «Великі підприємства»

Член Української асоціації якості
з 2003 року.

Функціонування будь-якого виробництва пов’язане з рядом екологічних аспектів: утворення пари аміаку; використання води; утворення викидів в атмосферу продуктів згоряння природного газу; використання природного газу; використання миючих та дезінфікуючих засобів; утворення відходів сировини; утворення викидів в атмосферу СО при спаленні бензину; утворення викидів від згоряння палива.

Розуміючи масштаби виробництва морозива, Компанія «Рудь» прагне до постійного зростання показників якості та екологічного стану довкілля, докладає невпинних зусиль до попередження та мінімізації забруднення. Підприємство несе повну відповідальність за якість та безпеку виробленої продукції, а також впливи на екологію. Компанія «Рудь» має безліч нагород: дипломи, медалі, відзнаки, що є переконливим доказом високої ефективності застосування сучасної філософії бізнесу.

Підприємство несе повну відповідальність за якість
та безпеку виробленої продукції, а також впливи на екологію.

Місія компанії:

Морозиво «Рудь» з теплом
до кожного.

Цінності компанії

Наша відповідальність:

перед споживачами через гарантію
безпечності та якості морозива;

перед працівниками компанії через
підвищення соціальних стандартів;

перед суспільством через поліпшення
екологічного стану довкілля;

за безумовне дотримання
законодавчих норм і стандартів
з питань корпоративного права
та управління;

за підвищення загальної культури
ведення бізнесу в Україні.

Усе вищезгадане не є просто словами, діяльність підприємства в усіх напрямках регламентується положеннями внутрішньої політики компанії. Нижче наведено документ, у якому зібрано основні тези, визначені Політикою в сфері якості, безпеки продукції та екологічного менеджменту.

Бачення компанії

Компанія «Рудь» — виробник морозива в Україні з найсучаснішими технологіями, найбільшим обсягом продажів та найвищою ефективністю діяльності.

imgimg

«Рудь» і виробники морозива в Україні

Вже більше 10 років компанія «Рудь» є визнаним лідером ринку морозива й заморожених продуктів України. Використання нових технологій та підходів до роботи, міцні партнерські зв’язки, вірність традиціям дозволяє нам завжди та в усьому бути на крок попереду — ми працюємо для споживачів!

Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.