Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Виробництво Морозива

Сучасний виробничий комплекс

Щоденно компанія «Рудь» переробляє 300 тонн молока. Ключовий продукт компанії — морозиво: його за добу виготовляється близько 150 тонн.

Досягти таких показників стало можливо завдяки високоефективному обладнанню, унікальному для України:

  • Лінія Straightline SL1100 F2 від Tetra Pak може виготовляти близько 27 000 порцій морозива на годину та 600 000 порцій на добу. Це перша лінія в країнах Східної Європи, яка виробляє морозиво з такою потужністю.
  • Шафа шокової заморозки забезпечує температуру на виході до -30ºC, що покращує зовнішній вигляд та якість морозива при подальшому фасуванні та зберіганні.
  • Сучасне німецьке обладнання Big Drum дає компанії можливість пропонувати українському споживачу ексклюзивне морозиво.
Cучасне обладнання для виробництва морозива. ТМ «Рудь» Україна

Європейський підхід

У вересні 2014 року компанія успішно пройшла перевірку Місії Європейського Союзу щодо стандартів якості українських молочних продуктів. «Рудь» — єдиний виробник морозива в Україні, який пройшов аудит Європейської комісії щодо постачання продукції у країни Євросоюзу.

Визнаний бренд морозива компанії «Рудь» — «100% морозиво» — пройшов незалежну перевірку у семи лабораторіях Європи та отримав «Добрий знак». Ця відзнака засвідчує, що продукт відповідає як українським, так і європейським вимогам за показниками якості та безпеки.

Підтвердження європейського підходу компанії «Рудь» до якості продукції — «Ескімос-Organic»: перше органічне морозиво в Україні і на всьому пострадянському просторі. Продукт має європейський сертифікат «Органік Стандарт UA-BIO-108»: це означає, що він виготовлений відповідно до всіх вимог Закону Євросоюзу про органічне виробництво.

Відповідальне споживання ресурсів

Усвідомлюючи масштаби виробництва, компанія «Рудь» відповідально ставиться до свого впливу на довкілля. У системі екологічного менеджменту одним із найважливіших напрямків роботи є енергозбереження:

  • на підприємстві проведений енергоаудит та впроваджені технології, що дали змогу підвищити КПД енергоблоку до 94%;
  • у новій аміачній компресорній з виробництва холоду заходи з рекуперації тепла та частотного регулювання енергоспоживання обладнання зменшили споживання електроенергії на 20%.
Лінія виробництва морозива. ТМ «Рудь» Україна

Контроль якості
і відповідність стандартам

Компанія «Рудь» має власну сировинну базу і приділяє особливу увагу параметрам сировини, що надходить для переробки. Підприємство здійснює максимальний контроль якості як на стадії заготівлі молока, так і на виробництві.

Система менеджменту, впроваджена у компанії, — точно така ж, як на провідних міжнародних підприємствах:

управління якістю: ISO 9001:2001;

вплив виробництва на довкілля:
ISO 14000:2004;

менеджмент безпеки харчових
продуктів: ISO 22000:2005;

управління факторами, що впливають на безпеку продукції: HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Підприємство підготовлене до світових стандартів GFSI (Global Food Safety Initiative) — Глобальної ініціативи з безпеки харчових продуктів. Місія GFSI — постійно вдосконалювати системи управління безпечністю продукції у всьому світі.

Процес виробництва морозива. ТМ «Рудь» Україна

Завдяки сучасним технологіям та європейському підходу до ведення бізнесу компанія «Рудь» підтримує статус лідера на ринку України серед виробників морозива.

Cучасний виробничий комплекс. ТМ «Рудь» Україна
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.