Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Користь вершкового масла

Назад

У боротьбі за стрункість фігури ми часто відмовляємося від корисних продуктів. Дієтологи стверджують, що повністю виключати зі свого раціону деякі складові вкрай небажано, майже небезпечно. По-перше, це може спричинити неабияку депресію, а, по-друге, кожен продукт містить у собі саме ті корисні речовини, які потрібні нашому організму для гармонійного функціонування.

Ні в кого не виникає сумнівів щодо користі фруктів або, наприклад, овочів. Тож чому усім так «не догодило» вершкове масло? Десятиліттями ведуться дискусії з приводу шкідливих та корисних якостей цього досягнення молочної індустрії.

Масло вершкове вважається рекордсменом за вмістом вітамінів та корисних елементів. Жирні кислоти, вуглеводи, білки, цинк, марганець, мідь, залізо, кальцій, калій, магній — усе це міститься в добовій нормі вершкового масла для здорової людини (10-30 г). Але і це не повний список його переваг. Вітамін Е — необхідний для здоров'я та краси нашої шкіри, нігтів і волосся; вітамін А — незамінний для нашого зору, імунної та статевої систем; вітамін D — сприяє міцності зубів і кісток. Незважаючи на те, що вершкове масло — продукт досить калорійний — у цьому випадку це тільки корисно. Воно дає життєві сили і енергії для боротьби із щоденними стресами і негараздами. Жири у свою чергу сприяють зігріванню нашого тіла, особливо в холодну пору.

Оскільки цей продукт став незамінною частиною щоденного раціону кожної сім'ї, важливо зупинити свій вибір саме на першокласному вершковому маслі. ТМ «Рудь» виробляє справжнє вершкове масло за інноваційними технологіями та відповідно до найвищих стандартів якості, без консервантів та ароматизаторів. Широкий асортимент продукції («Вологодське», «Gold», «Хуторок») не залишить байдужим навіть найвимогливішого критика.

Читайте також
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.