Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Кажуть, що не існує нічого незамінного. Однак, зважимося, Вас у цьому переконати. Молочні продукти — незамінне джерело вітамінів та мікроелементів для нашого організму з перших годин нашого існування. Іншими словами — це джерело життя, оскільки саме молоко ми отримуємо з перших моментів нашого буття, саме воно допомагає функціонувати нашому організму протягом усього життя. Молоко допомагає нам рости, розвиватися і набиратися сил.

Про користь молочних продуктів ми знаємо ще з дитинства, з вуст матерів і бабусь. Адже найдорожчі для нас люди поганого не порадять. Нині, в більш зрілому віці ми прислухаємося до кваліфікованих і дипломованим дієтологів, але і вони не сміють заперечувати цінну користь молочної продукції. Збалансованість, володіння рядом корисних властивостей і легка засвоюваність роблять молоко універсальним продуктом харчування. Також молоко володіє прекрасними бактерицидними властивостями і містить близько сотні корисних компонентів, які допомагають нейтралізувати радіацію і токсичні речовини.

З віком значимість молока в нашому житті не йде на другий план, а лише зростає. Вибір молочної продукції так само постає більш різноманітним. У їжу необхідно вживати не тільки молоко, але й інші види молочних продуктів, такі як кефір ряжанка, йогурт, сир. Основна функція молочної продукції полягає в насиченні здорового організму кальцієм, повноцінним білком, жирами, вуглеводами, амінокислотами, а також вітамінами А, В2 і D. Молочні продукти повинні в обов'язковому порядку бути присутні в щоденному раціоні харчування, оскільки вони забезпечують міцність кісток, зубів, й красу волосся і нігтів.

Супермаркети і спеціалізовані магазини молочної продукції мають розмаїття виробників і асортиментом, в якому можна легко загубитися. Але ж при складанні щоденного раціону необхідно робити вибір на користь тільки найякісніших продуктів, так як фальсифікація молока в наші дні — далеко не рідкість. ТМ «Рудь» має багаторічний досвід у сфері забезпечення населення тільки якісними продуктами харчування, виробленими за інноваційними технологіями. Молочна продукція «Рудь» володіє бездоганним смаком, насичена комплексом корисних речовин, які так необхідні кожній людині.

Асортимент продукції вражає своїм різноманіттям: молоко, сметана, йогурт, кефір, ряжанка, закваска, молочна сироватка, сир. Жителі Житомирської та сусідніх областей можуть гідно оцінити їх високу якість (у зв'язку з використанням натуральних компонентів молочна продукція, маючи недовгий термін зберігання, реалізується тільки на території Житомирської та сусідніх областей).

90% імунітету залежить від роботи шлунково-кишкового тракту. Користь і перевага кисломолочних продуктів полягає в тому, що вони володіють незамінною функцією регулювання мікрофлори кишечника. Сметана забезпечує легкість засвоєння тваринних жирів і знижує рівень холестерину в крові.

Молочні продукти — це джерело життя, енергії, краси і здоров'я.

Читайте також
2016-01-12T15:56:06+02:002019-04-03T18:14:44+03:00Кажуть, що не існує нічого незамінного. Однак, зважимося, Вас у цьому переконати. Молочні продукти — незамінне джерело вітамінів та мікроелементів для нашого організму з перших годин нашого існування. Іншими словами — це джерело життя, оскільки саме молоко ми отримуємо з перших моментів нашого буття, саме воно допомагає функціонувати нашому організму
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.