Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Уже багато років кефір є основою для унікальної за своїми можливостями дієти, яка допомагає знизити вагу, не пригнічуючи апетит, як діє більшість хімічних препаратів, а нормалізуючи процеси травлення та обміну речовин. Бродіння кефіру відбувається під впливом симбіозу мікроорганізмів, завдяки якому кефір набуває винятково корисних якостей.

Щоб мати струнку та витончену фігуру, не обов'язково виснажувати себе важкими фізичними навантаженнями і голодуванням. У першу чергу необхідно привести до ладу своє харчування. І якщо система травлення постійно перевантажена жирною висококалорійною їжею, алкоголем, кондитерськими виробами, штучною, багатою на хімікати, їжею, то рано чи пізно вона дасть збій в роботі. При ненормованому і неконтрольованому харчуванні дуже важливо проводити розвантажувальні дні, принаймні, 1-2 рази на тиждень, побудовані на кефірній дієті. Користь таких днів незаперечна, а Ваш організм не відчує дискомфорту, тому що разом з кефіром Ви отримаєте достатній об'єм рідини і цінних речовин, які компенсують відсутність звичного для Вас харчування.

Умовний раціон під час кефірної дієти

 • сніданок: склянка кефіру, шматочок підсушеного хліба або галетного печива;
 • ланч: 100 г фруктового асорті, склянка кефіру;
 • обід: овочевий салат, склянка кефіру;
 • полудень: склянка кефіру і 100 г фруктів (бажано яблук);
 • вечеря: 100 г сиру, склянка кефіру;
 • перед сном: стакан кефіру.

Ви можете коректувати складові елементи меню виходячи зі своїх смакових переваг, але підбирати продукти варто так, щоб Ваш добовий раціон не перевищував 1200 кілокалорій.

Якщо Ви страждаєте від зайвої ваги, і позбавлення від неї є Вашою головною метою, то кефірна дієта саме той елемент харчування, без якого Вам не обійтися. Існує величезна кількість варіантів кефірних дієт. Одні — самодостатні і виключають паралельне вживання інших продуктів, інші ж навпаки — потребують доповнення кефіру фруктами (крім бананів та винограду), овочами, злаками і т. д. Вони призначені для зниження загальної калорійності їжі і збагачення організму мікроелементами і вітамінами, яких він потребує.

Найкраща кефірна дієта від лікарів

Ідеальний зразок кефірної дієти надано дієтологами інституту харчування. Він розрахований на нормалізацію системи травлення і зниження ваги до 10 кг. У ньому немає погодинно розписаного режиму харчування, але чітко визначені завдання та принципи:

 • тривалість дієти розрахована на 21 день;
 • з раціону виключаються продукти, що містять цукор, хлібобулочні та кондитерські вироби, страви з картоплі;
 • рослинні жири повинні складати не менше 50% загальної кількості вживаних жирів;
 • м'ясні та рибні продукти неодмінно повинні бути нежирних сортів, а молокопродукти знежирені;
 • фрукти і овочі необхідно підбирати з відсутністю або низьким рівнем крохмалю;
 • кількість рідини обмежити до 1,5 літра, з яких 2/3 кефір, а 1/3 з їжі;
 • солити дозволено тільки готову їжу, не перевищуючи добову норму в 5 г;
 • прийоми їжі розподілити таким чином, щоб вони були через рівний проміжок часу 5-6 разів на добу. Обов'язково в один і той же час, протягом всієї тривалості дієти.

Зіркова кефірна дієта

Кілька років тому світ шоу-бізнесу тільки й говорив про неймовірний ефект чудодійної кефірної дієти співачки Лариси Доліної. І нам довелося оцінити її беззаперечний результат, який був отриманий при мінімальних зусиллях і фінансових витратах. Ця дієта розрахована на 7 днів і втрату ваги до 4 кг за перший тиждень:

 • I-й день: 0,5 кг печеної або звареної в мундирі картоплі, 0,5 л 1% кефіру;
 • II-й день: 0,5 кг сиру, 0,5 л 1% кефіру;
 • III-й день: 0,5 кг фруктів (крім бананів та винограду) і 0,5 л 1% кефіру;
 • IV-й день: 300-500 г відвареної курки без шкірки, 0,5 л 1% кефіру;
 • V-й день: 0,5 кг моркви або по 150 г кураги, чорносливу і родзинок, 0,5 л 1% кефіру;
 • VI-й день: 1,5 л питної мінеральної води без газів;
 • VII-й день: 0,5 кг фруктів і 0,5 л кефіру 1% жирності.

Єдиною обов'язковою умовою було строго дотримуватися встановленого обсягу і кількості прийомів їжі, а також відмова від харчування після 18-ї години.

Всесвітня дієтологія досконало вивчила механізм впливу кефірної дієти на животворні процеси в організмі людини. Показаннями до неї може бути не тільки зайва вага, а й хвороби сечостатевих шляхів, цукровий діабет, порушення системи кровообігу, атеросклероз, подагра, рахіт. Виходячи з того, що кефір — це натуральний продукт, він не містить синтетичних добавок, барвників і абсолютно нешкідливий за умови дотримання граничної добової норми не більше 1,5 літра, але при підвищеній кислотності і гастриті кефір вживати заборонено.

Читайте також
2016-01-12T16:01:21+02:002018-04-25T17:03:57+03:00Уже багато років кефір є основою для унікальної за своїми можливостями дієти, яка допомагає знизити вагу, не пригнічуючи апетит, як діє більшість хімічних препаратів, а нормалізуючи процеси травлення та обміну речовин. Бродіння кефіру відбувається під впливом симбіозу мікроорганізмів, завдяки якому кефір набуває винятково корисних якостей. Щоб мати струнку та витончену
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.