Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72
про заморожені овочі та фрукти

Уся користь заморожених продуктів

Назад

Ученими доведено: заморожування — найкращий спосіб зберегти смакові якості, зовнішній вигляд, а найголовніше — користь плодоовочевої продукції. Тому щороку, в сезон врожаїв, морозилки все більшої кількості українців активно поповнюються десятком-другим пакетів з овочами, фруктами та ягодами.


Без перебільшень, це розумне, практичне і мегакорисне рішення, зважаючи на активний ритм життя і таке популярне здорове харчування. А якщо в сезон вам не випала нагода зробити домашні заготовки, ви можете знайти потрібні заморожені продукти в асортименті ТМ «Рудь». Для їхнього виготовлення ми використовуємо сучасну ефективну технологію — шокове, або глибоке, заморожування. Що це означає?

Як «працює» шокова заморозка?

Під час дослідів американський вчений Кларенс Бердсай виявив: повільне заморожування призводить до утворення великих кристалів льоду, а швидке — зберігає клітинну структуру та смакові якості продуктів. Це знаменувало прорив у зберіганні рослинної сировини. А швидка, або шокова, заморозка стала ключовою технологією для виготовлення різних видів замороженої продукції серед виробників.

Які її етапи?

По-перше, для шокового заморожування відбираються лише стиглі плоди, адже саме такі овочі, фрукти та ягоди мають у складі максимальну концентрацію вітамінів і мінералів.

По-друге, якнайшвидше зібраний врожай потрапляє на завод. Тут плоди миють, очищують від сміття, сортують, сушать та бланшують.

По-третє, уже за кілька годин продуктипоміщають у морозильну камеру і за лічені хвилини заморожують до −40 °С.


Заморожені продукти: добрі й корисні, як і свіжі

Технологія шокового заморожування дозволяє овочам, фруктам і ягодам майже повністю зберегти властивості, притаманні свіжій плодоовочевій продукції. Навіть більше: набути нових корисних переваг.

Для сучасної людини заморожені продукти — це здорово, тому що вони...

Максимально корисні

Оскільки для шокового заморожування відбираються лише дозрілі плоди, які охолоджуються уже через кілька годин після збору, то вони містять максимальну кількість корисних речовин і не встигають їх втратити.

І під час заморожування концентрація вітамінів і мінералів залишається майже незмінною. Для порівняння: при швидкому  заморожуванні ягід руйнується близько 15 % вітаміну С, тоді коли при консервуванні — 45–50 %; при висушуванні — 70–80 %. 

Зберігають первинний вигляд, смак, соковитість

Оскільки глибоке заморожування продуктів відбувається екстремально швидко — від 8 до 15 хвилин — вода, що міститься у плодах, не встигає перетворитися на великі кристали льоду, які б пошкодили їхню клітинну оболонку. Тому заморожені овочі, фрукти та ягоди виглядають, як свіжі.

А ще — вони залишаються такими ж смачними і соковитими. Усе тому, що перед заморожуванням їх бланшують: завдяки цьому на поверхні плодів утворюється плівка, що захищає їх від втрати вологи, окислювальних процесів та появи сторонніх присмаків.

Зручні для використання

Із замороженою продукцією ви не витрачаєте сили й час на миття, очищення від шкірки та нарізання плодів.

Тож лишень діставайте з морозилки — та із задоволенням готуйте!


Заморожені суміші та монокультури від ТМ «Рудь»

В асортименті ТМ «Рудь» є десятки різноманітних заморожених монокультур і готових сумішей для швидкого приготування страв, які компанія випускає під брендами «Шеф-кухар»і «Хуторок»!

Збираєтесь на пікнік — захватіть кілька упаковок «Суміші для грилю», хочете приготувати мегакорисний сніданок — зробіть омлет із замороженою броколі, бажаєте здивувати рідних особливим обідом — виручить «Суп із шампіньйонами» та «Царський салат».

А для вітамінних компотів, фрешів, коктейлів, випічки та різноманітних десертів — ми маємо великий вибір заморожених ягід. Зокрема, перетертих з цукром: це смачно, як варення, тільки корисніше!

Крім того, серед заморожених продуктів ТМ «Рудь» є і такі оригінальні позиції, як 100 % натуральні вітамінні чаї та смузі Frenzy на основі фруктово-ягідного пюре. З ними — ви точно будете в тренді здорового харчування!

Також компанія «Рудь» пропонує широкий асортимент заморожених продуктів для галузі Хорека. Ми співпрацюємо з клієнтами по всій Україні та гарантуємо закладам харчування швидку й зручну оптову закупівлю.Читайте також
2016-01-12T15:52:04+02:002019-03-12T11:07:50+02:00Ученими доведено: заморожування — найкращий спосіб зберегти смакові якості, зовнішній вигляд, а найголовніше — користь плодоовочевої продукції. Тому щороку, в сезон врожаїв, морозилки все більшої кількості українців активно поповнюються десятком-другим пакетів з овочами, фруктами та ягодами. Без перебільшень, це розумне, практичне і мегакорисне рішення, зважаючи на активний ритм життя і
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.