Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Заморожені ягоди Horeca

«Рудь» — лише якісні заморожені ягоди

ТМ «Рудь» дотримується усіх правил виробництва і транспортування заморожених ягід, а також гарантує відсутність в упаковці плодів, що змерзлися. Компанія турбується про стабільну високу якість своєї продукції, а тому кількаразове розморожування-заморожування виключене.

Заморожені ягоди для Хорека від ТМ «Рудь» мають герметичне пакування. Упаковка завжди перевіряється на відсутність пошкоджень, аби уникнути обвітрювання ягід і появи висушених холодом плодів.

Заморожені ягоди — вітамінні напої та смачні десерти

В асортиментному ряду продуктів для Хорека від ТМ «Рудь» — широкий вибір швидкозаморожених ягід. Доступні та однаково якісні у будь-який сезон, заморожені ягоди допомагають надійно спланувати меню закладу і процес закупівель. Читати далі >

Завдяки широкому покриттю дистриб'юторською мережею компанія «Рудь» постачає заморожені ягоди та інші продукти для Хорека по всій Україні.

Переваги заморожених ягід

Компанія «Рудь» для виробництва заморожених ягід використовує технологію шокової, або глибокої, заморозки. Для цього сировина заготовляється у період врожаю: відбираються лише стиглі ягоди, у яких вміст вітамінів та макроелементів найвищий. Так, заморожені ягоди можуть містити навіть більше поживних речовин, аніж свіжі.

Шафа шокового заморожування дозволяє пришвидшити процес виробництва великої кількості продукції і цим самим зберегти первинну користь та зовнішній вигляд ягід (структуру і форму).

Заморожені ягоди мають переваги не лише над свіжим, а й над законсервованим продуктом: для них не використовують додаткові речовини, що продовжують термін зберігання продукції. В цьому також проявляється більша користь заморожених ягід для здоров'я людини.

«Рудь» пропонує широкий асортиментний ряд заморожених ягід: чорниця, ожина, полуниця і т. д. Найперше — це основний інгредієнт вітамінних компотів, соків, фрешів. Також їх можна використовувати для приготування смачних коктейлів, холодних десертів або випічки.


Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.