Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Картопля Horeca

Заморожена картопля фрі – якість і зручність

Картопля міцно увійшла в наше життя своєю універсальністю, доступністю, і стала справді народним продуктом. Її можна смажити, варити, робити з неї зрази — кількість можливих рецептів...Читати далі > залежить тільки від меж Вашої фантазії. Однак найулюбленіший спосіб її приготування — це картопля фрі: особливий вид смаження у рослинній олії. Картоплю фрі купити можна практично у будь-якому закладі швидкого харчування. Її можна їсти руками, поєднувати з м'ясом, сендвічами та соусами. Запорука популярності цього продукту — у розсипчатій м'якості пюре, прихованій під хрусткою скоринкою.

Та для серйозних закладів з великою відвідуваністю і відповідним обігом продукції складно забезпечити необхідну кількість свіжої картоплі фрі. Адже бульби потрібно помити, почистити і нарізати, до того ж не кожна з них виявиться підходящою. У такій ситуації картопля заморожена і нарізана на скибочки може стати єдиним порятунком. Перед заморожуванням її чистять, нарізають та опускають на короткий час у киплячу олію. Це й дає ту саму хрустку скоринку. Далі картоплю заморожують для зберігання.

Кому надати перевагу і що необхідно знати

Картопля фрі заморожена: купити її можна у різних постачальників. Якісний продукт пропонує торгова марка «Рудь», яка нагадує про те, що:

  • картопля фрі, ціна якої значно нижча, ніж в інших постачальників, найімовірніше матиме недоліки;
  • якщо шматочки картоплі в упаковці злиплися — порушений температурний режим зберігання, і доброго смаку після смаження досягти дуже складно;
  • якщо наявні зламані соломинки у великій кількості — значить, під час відвантаження і транспортування упаковки переносили неакуратно, без дотримання необхідних стандартів.

Значення постачальника і виробника, до яких можна звернутися і плідно співпрацювати, переоцінити дуже складно. Відрізняє хорошу картоплю фрі ціна, якість та обсяги виробництва.

Одним з найкращих представників цього сегменту ринку є компанія «Рудь», що виробляє і постачає заморожену картоплю фрі. Гарантіями високої якості продуктів компанії є:

  • багаторічний досвід виробництва морозива, заморожених овочів, сумішей і ягід;
  • передові технології;
  • високий рівень особистої відповідальності кожного працівника підприємства за випуск безпечного продукту.
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.