Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Морозиво Horeca

Вагове морозиво для Хорека від компанії «Рудь»

Компанія «Рудь» пропонує м'яке морозиво для Хорека, яке можуть придбати оптом власники ресторанів та кафе по всій Україні.

Вагомі причини обрати вагове пластичне морозиво від «Рудь» — це єдина цінова політика компанії та широкий асортиментний ряд — від ніжного класичного пломбіру до екстравагантного «Тортуфо».

Серед вагового морозива для Хорека «Рудь» презентує вишукані композиції із додаванням фруктів та шоколаду: шматочки ківі, манго чи дині; ніжний прохолодний сорбет, сповнений фруктової свіжості; насичене «Тортуфо» або ж «Тоффі-карамель». Різноманіття смаків дозволить найвибагливішим обрати і придбати оптом вагове морозиво для ідеального десерту — важливої складової у меню будь-якого ресторану чи кафе.Читати далі >

М'яке морозиво — чудова основа для десертів

Вагове морозиво чудово підходить для десерту: з нього легко формувати кульки ідеальної форми, які подають у креманці або ж у хрусткому цукровому ріжку. Вагове морозиво відрізняється від фабричного тим, що має легку повітряну текстуру і більш насичений смак. Температура м'яке морозива дещо вища, тому такий десерт приємно їсти навіть узимку.

М'яке морозиво для потреб Хорека від компанії «Рудь» — ідеальний продукт для приготування різноманітних десертів: від напоїв до випічки. Можна комбінувати різні смаки, топінги, додавати шоколад і фрукти. Вагове морозиво чудово підходить для приготування коктейлів, гляссе, фраппе. А ще таке морозиво може стати доповненням до солодких млинців, штруделів або ж бісквіту.

Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.