Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Ріжки та стаканчики для морозива Horeca

Вафельний стаканчик: важливий, як і саме морозиво

Компанія «Рудь» — лідер серед українських виробників — пропонує великий вибір вагового морозива з різними смаками, а також готове морозиво для фрізерування. Це — чудовий десерт, який повинен бути у меню кожного ресторану чи кафе. Його можна подавати у металевих, скляних чи пластмасових креманках, але особливо приємно і смачно — їсти морозиво із хрусткого вафельного стаканчика. 

Цей продукт доповнює як зовнішню композицію, так і смакові властивості морозива. Він повинен бути таким же смачним і якісним, аби цей холодний десерт подобався і дітям, і дорослим.

Вафельні стаканчики для морозива оптом від «Рудь» 

Вафельний стаканчик — важлива складова морозива, яку дехто полюбляє більше, аніж саму основу. На відміну від креманок, вафельний стаканчик — їстівний елемент,  який повинен мати відмінні смакові якості, як і саме морозиво. Саме тому представники галузі Хорека повинні не менше уваги приділяти вибору і оптовій закупівлі вафельних стаканчиків для морозива. Читати далі >

У ТМ «Рудь» представлений широкий асортиментний ряд стаканчиків для морозива. Вафельний конус, цукровий стаканчик, десертниця або яскравий картонний стаканчик «Iceland» — що б ви не вибрали для подачі морозива у своєму ресторані чи кафе, воно однаково добре смакуватиме.

Зроблені з ніжних вафельних листів, конуси і стаканчики від ТМ «Рудь» мають різноманітні форми та об'єми. Це дозволяє зробити оптимальний вибір при закупівлі вафельних стаканчиків оптом. 

До м'якого морозива у вафельному стаканчику можна додавати різні фрукти, топінги, посипати шоколадною крихтою або поливати глазур'ю. Це зробить морозиво ще більш привабливим на вигляд і, звичайно ж, ще смачнішим. 

Що гарантує «Рудь» представникам Хорека

Співпрацюючи із компанією «Рудь», ви переконаєтеся у стабільній високій якості її продукції та відчуєте переваги єдиної цінової політики.

Компанія «Рудь» має добре налагоджену систему збуту продукції та представленість у всіх регіонах, а тому співпрацює із представниками не лише Житомира і Києва, а й всієї України. 

Товар доставляється швидко і якісно завдяки команді кваліфікованих спеціалістів. Турбуючись про своїх клієнтів, компанія «Рудь» гарантує можливість обміну товару  та повернення у випадку браку.

Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.