Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72
Vystavka_1920x512_v2_665ebd9318e5e.jpg

Компанія «Рудь» на міжнародній виставці в Амстердамі

04.06.2024
Назад

28–29 травня у виставковому центрі RAI в Амстердамі (Нідерланди) відбулася виставка PLMA «World of Private Label», що стала найбільшою у світі подією для власних торгових марок.

У цьому році виставку відвідали представники з 115 країн світу. На ній було представлено понад 4000 виробників свіжих та заморожених продуктів харчування, сухих продуктів та напоїв, а також товарів нехарчової категорії. Учасники цієї міжнародної події беруть у ній участь для проведення перемовин, обміну контактами, дегустації новинок, просування товарів на зовнішніх ринках, популяризації власного бренду тощо.

Компанія «Рудь» вже декілька років поспіль є учасником цієї міжнародної події. Cтенд підприємства відвідало багато гостей і  кожному гостю було приділено належну увагу. Відвідувачі були приємно здивовані широким асортиментом продукції, що поєднував у собі різні форми, види, смаки, а також кількістю наших міжнародних сертифікатів. Особливу увагу, як і минулого року, візитери приділили  морозиву у формі брикета, оскільки цей вид для них ще й досі залишається дещо незвичним. Не залишилися без уваги сорбети, фруктові льоди, пломбір з овечого молока, класичний пломбір та інші новинки.

На сьогодні АТ «Житомирський маслозавод» успішно експортує свою продукцію до 40 країн світу та  є найбільшим експортером морозива в Україні. Динамічно збільшуються експортні поставки до Польщі, Чехії, Словаччини, Данії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Естонії, Боснії та Герцеговини, Іспанії, Великобританії, Ірландії, Франції, Нідерландів, Литви, Китаю, Греції, Німеччини, Сенегалу, Кот-Д'івуару, Габону, Італії, Латвії, а також Казахстану, Киргизії, Азербайджану, Вірменії, Папуа Нової Гвінеї, Ізраїлю, Молдови, Болгарії, Іраку, Грузії, Румунії, Саудівської Аравії, США, Австралії, Бахрейну, Швейцарії та інших країн.

Зараз у світі зріс інтерес до української продукції, тож маємо нагоду гідно представити морозиво «Рудь» на міжнародному ринку.

Інші новини
Коментарі
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.