Ðåéòèíã@Mail.ru
Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Морозиво Horeca

«Рудь» — морозиво № 1 в Україні

Компанія «Рудь» — лідер з виробництва морозива в Україні і єдиний вітчизняний виробник, що має дозвіл Європейської комісії постачати морозиво у країни ЄС. Щоденно Житомирський маслозавод випускає 150 тонн цього продукту....Читати далі >

Морозиво від «Рудь»: якісно та безпечно

Компанія «Рудь» має сучасний виробничий комплекс та реалізує європейський підхід до ведення бізнесу.

Завод має власну сировинну базу, а сировину, що надходить, перевіряє особливо ретельно. Максимальний контроль якості здійснюється у процесі заготівлі молока і безпосередньо на етапі виробництва готового продукту.

Сучасне високоефективне обладнання дає можливість виготовляти морозиво, яке має привабливий зовнішній вигляд і не втрачає свої якісні характеристики при подальшому фасуванні та зберіганні.

«Рудь» має широке покриття дистриб'юторською мережею та добре організовану систему збуту продукції. Це дозволяє ефективно співпрацювати із клієнтами не тільки Житомира чи Києва, а й великої кількості міст по всій Україні. Компанія відповідає не лише за якість продукції, але й за швидку доставку продуктів для Хорека, а також надає можливість обміну та повернення товарів.

Компанія «Рудь», турбуючись про споживачів своєї продукції, гарантує наявність сертифікатів якості для кожної партії товару, а безпечність продукції контролюється системою НАССР.

Вагове морозиво для Хорека від компанії «Рудь»

Компанія «Рудь» пропонує м'яке морозиво для Хорека, яке можуть придбати оптом власники ресторанів та кафе по всій Україні.

Вагомі причини обрати вагове пластичне морозиво від «Рудь» — це єдина цінова політика компанії та широкий асортиментний ряд — від ніжного класичного пломбіру до екстравагантного «Тортуфо».

Серед вагового морозива для Хорека «Рудь» презентує вишукані композиції із додаванням фруктів та шоколаду: шматочки ківі, манго чи дині; ніжний прохолодний сорбет, сповнений фруктової свіжості; насичене «Тортуфо» або ж «Тоффі-карамель». Різноманіття смаків дозволить найвибагливішим обрати і придбати оптом вагове морозиво для ідеального десерту — важливої складової у меню будь-якого ресторану чи кафе.

М'яке морозиво — чудова основа для десертів

Вагове морозиво чудово підходить для десерту: з нього легко формувати кульки ідеальної форми, які подають у креманці або ж у хрусткому цукровому ріжку. Вагове морозиво відрізняється від фабричного тим, що має легку повітряну текстуру і більш насичений смак. Температура м'яке морозива дещо вища, тому такий десерт приємно їсти навіть узимку.

М'яке морозиво для потреб Хорека від компанії «Рудь» — ідеальний продукт для приготування різноманітних десертів: від напоїв до випічки. Можна комбінувати різні смаки, топінги, додавати шоколад і фрукти. Вагове морозиво чудово підходить для приготування коктейлів, гляссе, фраппе. А ще таке морозиво може стати доповненням до солодких млинців, штруделів або ж бісквіту.