Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72
novorichna-mit_5699febf6afd3.jpg

Родинний фотоконкурс «Новорічна мить»

12.12.2011
Назад

Новий рік. Підготовка. Ялинка. Прикраси. Мандарини. Святковий стіл. Подарунки. Загадане бажання. Бенгальські вогні…

Стільки теплих моментів. Так хочеться, щоб якомога довше вони залишалися з нами. Як це зробити? Сфотографувати і відправити фото на конкурс «Новорічна мить» від компанії «Рудь»! Або навіть ще краще! Ви можете відкрити свій сімейний фотоальбом, погортати його безцінні сторінки і там, на передостанній сторіночці, знайти свою найкращу, найпам’ятнішу, найдорожчу новорічну мить. Може, саме вона принесе вам трішечки щастя, радості і чудовий подарунок під ялинку.

Фотоконкурс «Новорічна мить» на сайті svyato.rud.ua — це продовження гарної традиції компанії «Рудь» дарувати радість і свято кожного дня.

Розпочинається конкурс 12 грудня 2011 року з прийому ваших робіт. Фотографії можуть бути різноманітними: прикрашання ялинки, готування святкової вечері, вибір подарунків… А оскільки прийом робіт триватиме аж до 16 січня 2012 року, то на ваших фото можуть бути і такі теплі моменти, як зустріч Нового року, обряди щедрування та колядування, гостини Діда Мороза та Снігуроньки і багато іншого.

Призовий фонд конкурсу «Новорічна мить»: 5 цифрових фоторамок, 20 фірмових годинників, 27 наборів сувенірної продукції. Як відбуватиметься голосування та обиратимуться переможці, а також більш детально про умови конкурсу ви можете дізнатися на сайті svyato.rud.ua.

Коментарі
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.