Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Органічні продукти — тренд нашого часу. Усе більше людей, які піклуються про власне здоров'я та стан довкілля, переходять на органічне харчування. Ця світова тенденція, без сумніву, варта того, аби поширювати її в Україні. Саме тому ми створили «Ескімос-Organic» — перше українське органічне морозиво.

Чому варто обрати органік?

Органічні продукти виготовляються за чіткими стандартами, відповідність яким контролюється на всіх стадіях виробництва: при вирощуванні, зборі, переробці та упаковці. Так, у рослинництві заборонено використовувати отрутохімікати та мінеральні добрива синтетичного походження, а в тваринництві не дозволяється застосовувати стимулятори росту, гормони й антибіотики. Категорично заборонене в органічному виробництві й використання генетично модифікованих організмів.

Як розпізнати органічний продукт?

На упаковку продукції, що відповідає усім необхідним вимогам, наноситься спеціальне маркування. Воно означає, що органічність товару була підтверджена сертифікаційною комісією. На етикетці, відтак, розміщують відповідну позначку та інформацію про орган сертифікації.

На упаковці морозива «Ескімос-Organic» ви побачите «Євролисток»: це офіційний логотип ЄС, що позначає продукцію, виготовлену відповідно до всіх вимог Закону Євросоюзу про органічне виробництво.

З чого складається «Ескімос-Organic»?

Для виготовлення ніжного пломбіру без глазурі ми використовуємо тільки якісні й натуральні інгредієнти. Молоко для нашого морозива постачають найкращі органічні ферми України, а тростинний цукор транспортується з Колумбії. У якості стабілізатора ми використовуємо безпечну добавку, дозволену при виробництві органічних продуктів — камідь ріжкового дерева.

Органічне морозиво — це корисно, здорово, екологічно і, звичайно ж, дуже смачно. Переконайтеся в цьому – скуштуйте «Ескімос-Organic»!

Інші новини
Коментарі
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.