Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

2 жовтня компанія «Рудь» організувала «Свято Морозива №1» в Денишівському навчально-реабілітаційному центрі (Житомирська область). Виробник морозива №1 в Україні, піклуючись про здоров’я та щасливе майбутнє маленьких українців, приділяє особливу увагу соціально незахищеним діткам та дітям-сиротам. Саме тому цього разу організатори Свята Морозива навідалися у Денишівський дитячий дошкільний будинок.

Свято Морозива описати декількома словами неможливо. Це і дружнє спілкування, і дитячий сміх, і простір для втілення бажань та мрій. Свято Морозива — це яскраве дійство, яке вже має свої традиції, культуру та фанатів.

Петро Рудь, Президент ПАТ «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь» зазначив:

«Соціальна відповідальність бізнесу — це принцип роботи компанії “Рудь”. Особлива увага приділяється програмі підтримки дітей-сиріт. Адже така продукція підприємства, як морозиво, завжди асоціюється зі щасливим дитинством. Отже, ми повинні допомогти у створенні щасливого дитинства закладам, де виховуються діти, які не мають щасливої долі. Саме тому ми сьогодні проводимо Свято Морозива у Денишівському навчально-реабілітаційному центрі. Сподіваємось, що сьогоднішній день, повний веселощів, розваг і, звичайно, морозива, запам’ятається дітям надовго».

У Денишівському дитячому дошкільному будинку Свято Морозива розпочалось о 12.30 і тривало цілих 4 години! На цей час місце проведення свята перетворилось у маленьку країну «Рудь». Організатори підготували багато цікавого: оригінальний аквагрим та миттєве тату; модні зачіски та куточок дитячої творчості; веселе караоке; дитячі батути; усілякі розіграші, ігри, розваги від ведучого, веселих клоунів, слоника Пустунчика та корівки Маняші; та головне — багато-багато морозива «Рудь»!

Кожен маленький гість свята отримав свій подарунок та поласував смачним морозивом.

Компанія «Рудь» та особисто Президент компанії Рудь Петро Володимирович беруть активну участь у різнопланових благодійних заходах. За словами головного керівника, «потрібно показувати позитивні приклади, які будуть наслідувати інші, адже благодійність — це акт великої душевної чистоти».

Більша частина цільової допомоги компанії «Рудь» надається у вигляді фінансових відрахувань, але вагому частку благодійної допомоги також складають внески продукцією та послугами. Споживачі морозива ТМ «Рудь» вже звикли до позначки «благодійності» на кожній упаковці «100% морозива». П’ять копійок від кожної порції відраховуються для надання допомоги дитячим закладам.

Серед житомирських закладів, які постійно підтримує компанія: Житомирська міська спілка дітей-інвалідів, Міжнародний благодійний фонд «Діти Чорнобиля» у м. Житомирі, Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, Житомирська обласна дитяча лікарня, Житомирський обласний благодійний фонд «Зігрій любов’ю дитину», Житомирська загальноосвітня школа-інтернат для глухих дітей.

Окрім того, компанія активно реалізовує соціальні проекти в інших регіонах України, спрямовані на підтримку бюджетних установ (лікарень, шкіл, інтернатів, дитячих садків, дитячих ігрових майданчиків), пенсіонерів та інвалідів.

Інші новини
Коментарі
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.