Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Найсолодша подія року — свято дитячого сміху та запалу, смачного морозива та веселих розваг відгриміла на батьківщині морозива — у Житомирі. Подолавши тисячі кілометрів, знайшовши мільйони друзів та прихильників, Свято Морозива порадувало й житомирян.

8 вересня, в рамках Дня міста, компанія «Рудь» запропонувала дітлахам та дорослим повеселитися від душі — заспівати у караоке, прикрасити волосся модною зачіскою, придбати сувенір у крамничці «Рудь» або ж отримати подарунок просто відмітившись біля Пам'ятника Морозива у соціальній мережі foursquare. Морозиво та розваги на будь-який смак зробили цей день справді незабутнім! Традиційно біло відзначено трьох найактивніших учасників спільнот компанії «Рудь» у соціальних мережах, кожен з яких отримав ящик смачного морозива та сертифікат напам'ять.

Розмальовані дитячі личка, фантазійно заплетені косенята та, обов'язково, смачне морозиво «Рудь» у ручці — таким було це Свято. Воно має дитяче обличчя, голос дзвінкого щирого сміху та, авжеж, усі смаки прохолодної насолоди морозива.

Інші новини
Коментарі
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.