Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Відкриття дитячого майданчика: запрошуємо

19.06.2012
Назад

20 червня в Житомирі на Площі Польовій, 5 об 11:00 буде відкрито сучасний дитячий майданчик! Це подарунок компанії «Рудь» всім житомирянам.

Новий дитячий майданчик є прикладом реалізації стратегії соціально відповідального підприємства. Компанія «Рудь» бере активну участь у розвитку соціальної інфраструктури та в численних благодійних проектах, здійсненні соціальних заходів для дітей та дорослих.

Вже 7 років поспіль по всій Україні проходять Свята Морозива. Тільки цього року буде проведено більше 50 подібних свят. Свята Морозива проводяться з метою популяризації морозива як продукту, сімейних цінностей, традицій спільного сімейного дозвілля. Для дітей спеціалістами компанії розроблено активності та сувенірний фонд, які сприяють їх розвитку, цікавому та змістовному дозвіллю.

Саме для змістовного дозвілля Рудь Петро Володимирович від компанії «Рудь» вирішив подарувати Житомиру дитячий міні-парк. Він розроблений за сучасними технологіями, тож передбачає існування на його території кількох зон відпочинку, розрахованих на різні вікові групи дітей. Для безпеки малюків висотні гірки встановлені на спеціальному м’якому покритті. У той час, коли діти розважатимуться в парку, батьки матимуть змогу відпочити на зручних лавках у затінку дерев. Адже розробники проекту подбали про збереження зелені на території парку.

Слід зазначити, що компанія «Рудь» бере активну участь у різних благодійних заходах. А саме: у покращенні матеріального стану закладів охорони здоров’я, реалізації благодійних проектів в духовній, культурній, освітній, спортивній сферах.

Інші новини
Коментарі
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.