Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Найдорожче морозиво світу

У Нью­Йоркському ресторані Serendipity можна скуштувати морозиво вартістю 1000$. Десерт під назвою Grand Opulence Sundae має унікальний смак і користується популярністю у відомих людей. Для його приготування беруть п’ять кульок морозива найвищої якості, яке зроблене з ванільних бобів Таїті і Мадагаскару, кладуть в кришталевий бокал, покривають їстівним золотим листком і посипають крихтами найдорожчого у світі шоколаду Amedei Porcele та шматочками рідкісного шоколаду Chuao із бобів, які зростають на узбережжі Карибського моря в Венесуелі. Потім морозиво прикрашають фруктами і цукатами з Парижу, позолоченим драже, трюфелями і марципановими вишеньками. Зверху розміщують позолочену цукрову квітку і чашечку з унікальною десертною ікрою Grand Passion.

А ось, американська компанія Bruster’s Ice Cream виставила на продаж найдорожче у світі, але неїстівне морозиво, вартість якого 1 мільйон $. Над створенням дорогоцінного конусу займалися ювеліри компанії Lazare Kaplan International. Вони інкрустували його 622 грамами білого і жовтого золота, 548 округлими алмазами, 87 квадратними діамантами ізумрудної огранки, але головною прикрасою морозива став великий жовтий діамант на 5,63 карати. Загальна вага виробу склала 152,16 карата.

У компанії Bruster’s Ice Cream повідомляють, що цей ріжок символізує відмінну якість морозива фірми, яка продає морозиво в 260 торгових мережах 18 американських штатів, а також демонструє відкритість до соціальних проблем, тому що виручені від продажу морозива кошти надійдуть на рахунки благодійної організації Big Brothers Big Sisters, яка надає допомогу бідним дітям.

Читайте також
Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.