Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Заморожені овочі Horeca

Заморожені овочі для Хорека від компанії «Рудь»

Заморожені овочі, порівняно з несезонними свіжими, мають кілька суттєвих переваг. Вони:

  • зберігають первинний вигляд;
  • не втрачають вітаміни та енергетичну цінність;
  • мають первинні смакові якості.

Компанія «Рудь» використовує технологію шокового (глибокого) заморожування, завдяки якій овочі та ягоди залишаються не лише смачними, а й корисними. Для цього відбираються лише стиглі добірні плоди, що заморожуються через кілька годин після збору.

Камера шокового заморожування дає можливість максимально прискорити процес охолодження продукту до кінцевої температури. До того ж, за певний час можна переробити більшу кількість продукції.

У процесі глибокого заморожування не пошкоджується клітинна структура плодів. Це можливо завдяки прискоренню процесу зниження температури: вода у плодах не встигає перетворитися на великі кристали льоду, які могли б пошкодити структуру продукту і погіршити його вигляд та смакові якості.

Заморожені продукти оптом для Хорека: якісно, смачно, корисно

Компанія «Рудь» пропонує широкий асортиментний ряд заморожених овочів, серед яких є монокультури та овочеві суміші, а також напівфабрикатів для Хорека. ТМ «Шеф-кухар» та «Хуторок» — визнані популярні бренди заморожених продуктів.  Читати далі >

Компанія «Рудь», маючи широке покриття дистриб'юторською мережею та добре налагоджену систему збуту продукції, співпрацює з клієнтами по всій Україні та гарантує швидку і якісну доставку продуктів.

Чому заморожені продукти вигідні для Хорека?

Якісні заморожені овочі та фрукти для Хорека від ТМ «Рудь» — чудова альтернатива свіжим продуктам. Особливо актуальна їх закупівля взимку, коли ціна на закордонні овочі та фрукти значно вища порівняно з іншими сезонами. Та головне — такі свіжі продукти при транспортуванні та довготривалому зберіганні на складах втрачають смак, вітаміни та інші корисні речовини. Крім того, завдяки тому, що заморожені овочі та фрукти зберігаються довше, аніж свіжі, кафе і ресторани мають змогу заздалегідь планувати процес закупівлі цих товарів.

Як продукти для Хорека, заморожені овочі — це завжди наявні під рукою інгредієнти для страв. Широкий асортиментний ряд цієї продукції від компанії «Рудь» включає не лише овочі, а й суміші («Весняна», «Ризотто», «Мексиканка», «Соте»). Вони чудово підійдуть для приготування супів, гарнірів, салатів, овочевих запіканок або для начинки у солону випічку. Для любителів смачно поїсти «Рудь» пропонує більше 5 видів смаженої картоплі: популярної на сьогодні страви вже не лише у закладах фаст-фуду. А фруктова суміш «Вітамінка» — чудовий вітамінний напій у всі пори року.

Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.